Instytut Malarstwa i Edukacji Artystycznej
Skrót IMiEA
Adres ul. Mazowiecka 43, 30-019 Kraków
Telefon 12-662-6672
Struktura Instytut Malarstwa i Edukacji Artystycznej
Wydział Sztuki
Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie
Pracownicy
Nazwa Telefon E-mail Adres Numer pokoju
dr Agnieszka Daca 12-662-6672 agnieszka.daca@up.krakow.pl
ul. Mazowiecka 43, 30-019 Kraków -
dr Agata Agatowska 12-662-6672 agata.agatowska@up.krakow.pl
ul. Mazowiecka 43, 30-019 Kraków -
dr Łukasz Murzyn
(P. o. Dyrektor Instytutu Malarstwa i Edukacji Artystycznej)
12-662-6672 lukasz.murzyn@up.krakow.pl
ul. Mazowiecka 43, 30-019 Kraków
dr hab. Marek Batorski 12-662-6672 marek.batorski@up.krakow.pl
ul. Mazowiecka 43, 30-019 Kraków 9
dr hab. prof. UP Grażyna Borowik-Pieniek 12-662-6672 grazyna.borowik-pieniek@up.krakow.pl
ul. Mazowiecka 43, 30-019 Kraków 18
prof. dr hab. Małgorzata Olkuska 12-662-6830 malgorzata.olkuska@up.krakow.pl
ul. Piekarska 5-7, 31-067 Kraków
prof. dr hab. Romuald Oramus 12-662-6673 romuald.oramus@up.krakow.pl
ul. Mazowiecka 43, 30-019 Kraków 4
dr Jacek Pasieczny 12-662-6672 jacek.pasieczny@up.krakow.pl
ul. Mazowiecka 43, 30-019 Kraków
prof. dr hab. Piotr Jargusz 12-662-6674 piotr.jargusz@up.krakow.pl
ul. Mazowiecka 43, 30-019 Kraków 21
prof. Stanisław Sobolewski 12-662-6672 stanislaw.sobolewski@up.krakow.pl
ul. Mazowiecka 43, 30-019 Kraków 19
mgr Natalia Kopytko 12-662-6672 natalia.kopytko@up.krakow.pl
ul. Mazowiecka 43, 30-019 Kraków -
mgr Krzysztof Marchlak 12-662-6672 krzysztof.marchlak@up.krakow.pl
ul. Mazowiecka 43, 30-019 Kraków -
mgr Andrzej Najder 12-662-6672 andrzej.najder@up.krakow.pl
ul. Mazowiecka 43, 30-019 Kraków 23
dr hab. Małgorzata Wielek-Mandrela 12-662-6672 malgorzata.wielek-mandrela@up.krakow.pl
ul. Mazowiecka 43, 30-019 Kraków -
mgr Stanisław Wójcicki 12-662-6830 stanislaw.wojcicki@up.krakow.pl
ul. Piekarska 5-7, 31-067 Kraków Pracownia Rzeźby
Jednostki podległe
Sekretariat IMiEA