Instytut Matematyki
Skrót IM
Adres ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków
Telefon 12-662-627312-662-6274
E-Mail instmat@up.krakow.pl
WWW http://matematyka.up.krakow.pl/
Struktura Instytut Matematyki
Wydział Matematyczno-Fizyczno-Techniczny
Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie
Pracownicy
Nazwa Telefon E-mail Adres Numer pokoju
mgr Daniel Wójcik Władysław 12-662-6286 daniel.wojcik@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 106
dr Tomasz Warszawski Marcin 12-662-6293 tomasz.warszawski@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 115
mgr Marek Janasz marek.janasz@up.krakow.pl
Magdalena Lampa-Baczyńska 12-662-6292 magdalena.lampa-baczynska@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 113
dr Agnieszka Kowalska
(Z-ca Dyrektora)
12-662-6290 agnieszka.kowalska@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 111
dr Ireneusz Krech
(Z-ca Dyrektora)
12-662-6280 ireneusz.krech@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 203
prof. dr hab. Tomasz Szemberg
(Dyrektor)
12-662-6279 tomasz.szemberg@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 204
mgr Joanna Tlałka 12-662-6277 joanna.tlalka@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 206
dr Joanna Szczawińska 12-662-6289 joanna.szczawinska@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 110
mgr Beata Hejmej 12-662-6276 beata.hejmej@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 207
mgr Paweł Wójcik 12-662-6276 ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 207
dr hab. prof. UP Jacek Chmieliński 12-662-6290 jacek.chmielinski@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 111
dr hab. prof. UP Piotr Błaszczyk 12-662-6286 piotr.blaszczyk@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 105
dr hab. prof. UP Janusz Brzdęk 12-662-6279 janusz.brzdek@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 204
dr Marek Czerni 12-662-6289 marek.czerni@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 110
dr hab. prof. UP Vasyl Fedorchuk 12-662-6284 vasyl.fedorchuk@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 104
dr hab. prof. UP Katarzyna Korwin-Słomczyńska 12-662-6286 katarzyna.korwin-slomczynska@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 105
dr Janusz Krzyszkowski 12-662-6287 janusz.krzyszkowski@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 107
dr Zbigniew Leśniak 12-662-6278 zbigniew.lesniak@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 205
dr Adam Łomnicki 12-662-6287 adam.lomnicki@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 107
dr Joanna Major 12-662-6282 joanna.major@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 213a
dr Bożena Olik-Pawlik 12-662-6288 bozena.olik-pawlik@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 108
prof. dr hab. Marek Ptak 12-662-6285 marek.ptak@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 104
dr Maria Robaszewska 12-662-6293 maria.robaszewska@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 115
dr Bożena Rożek 12-662-6288 bozena.rozek@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 108
dr Mirosława Sajka 12-662-6288 miroslawa.sajka@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 108
dr Paweł Solarz 12-662-6391 pawel.solarz@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 117
dr Stanisław Siudut 12-662-6293 stanislaw.siudut@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 115
dr Justyna Szpond 12-662-6292 justyna.szpond@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 113
dr Paweł Wójcik 12-662-6276 pawel.wojcik@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 207
dr Lidia Zaręba 12-662-6282 lidia.zareba@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 213a
prof. dr hab. Marek Zdun Cezary 12-662-6278 marek.zdun@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 205
dr Tadeusz Ratusiński 12-662-6286 tadeusz.ratusinski@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 106
dr Elżbieta Urbańska 12-662-6282 elzbieta.urbanska@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 213a
dr Robert Pluta 12-662-6280 robert.pluta@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 203
mgr Barbara Pieronkiewicz Beata 12-662-6286 barbara.pieronkiewicz@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 106
dr Beata Deręgowska Anna beata.deregowska@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 112
dr Paweł Pasteczka Tomasz 12-662-6291 pawel.pasteczka@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 112
dr Karol Gryszka Zbigniew 12-662-6291 karol.gryszka@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 112
dr Piotr Pokora 12-662-6289 piotr.pokora@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 110
dr hab. Janusz Gwoździewicz 12-662-6284 janusz.gwozdziewicz@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 104
mgr Renata Malejki Stanisława 12-662-6287 renata.malejki@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 107
mgr Grzegorz Malara 12-662-6292 grzegorz.malara@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 113
Jednostki podległe
Sekretariat IM