Instytut Pracy Socjalnej
Skrót IPSoc
Adres os. Stalowe 17
Pokój 112
Telefon 12-662-7950
WWW http://ipsoc.up.krakow.pl/
Struktura Instytut Pracy Socjalnej
Wydział Pedagogiczny
Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie
Pracownicy
Nazwa Telefon E-mail Adres Numer pokoju
dr hab. prof. UP Leszek Graniszewski 12-662-7960 leszek.graniszewski@up.krakow.pl
os. Stalowe 17 210
dr Krzysztof Chaczko
(Z-ca Dyrektora)
12-662-7960 krzysztof.chaczko@up.krakow.pl
os. Stalowe 17 210
mgr Adam Ligęza 12-662-7958 os. Stalowe 17 208
dr hab. prof. UP Norbert Pikuła
(Dyrektor)
12-662-7958 norbert.pikula@up.krakow.pl
os. Stalowe 17 113
dr hab. prof. UP Dariusz Adamczyk 12-662-7957 dariusz.adamczyk@up.krakow.pl
os. Stalowe 17 207
dr Sylwester Bębas 12-662-7958 sylwester.bebas@up.krakow.pl
os. Stalowe 17 208
dr Katarzyna Gucwa-Porębska 12-662-7959 katarzyna.gucwa-porebska@up.krakow.pl
os. Stalowe 17 209
dr Józefa Matejek 12-662-7957 jozefa.matejek@up.krakow.pl
os. Stalowe 17 207
dr Marek Banach 12-662-7957 marek.banach@up.krakow.pl
os. Stalowe 17 207
dr Magdalena Lubińska-Bogacka 12-662-7959 magdalena.lubinska-bogacka@up.krakow.pl
os. Stalowe 17 209
mgr Elżbieta Mirewska 12-662-7960 elzbieta.mirewska@up.krakow.pl
os. Stalowe 17 210
dr Ewelina Zdebska 12-662-7957 ewelina.zdebska@up.krakow.pl
os. Stalowe 17 207
dr Tomasz Wardzała 12-662-7959 tomasz.wardzala@up.krakow.pl
os. Stalowe 17 209
dr hab. prof. UP Lydia Lehoczka 12-662-7957 lydia.lehoczka@up.krakow.pl
os. Stalowe 17 207
prof. dr hab. Anna Zilova 12-662-7958 anna.zilova@up.krakow.pl
os. Stalowe 17 208
dr Dominika Sozańska 12-662-7960 dominika.sozanska@up.krakow.pl
os. Stalowe 17 210
dr hab. prof. UP Barbara Nowak 12-662-7959 barbara.nowak@up.krakow.pl
os. Stalowe 17 209
dr Anna Mirczak 12-662-7958 anna.mirczak@up.krakow.pl
os. Stalowe 17 208
dr Gertruda Wieczorek 12-662-7959 gertruda.wieczorek@up.krakow.pl
os. Stalowe 17 209
dr Katarzyna Stanek 12-662-7959 katarzyna.stanek@up.krakow.pl
os. Stalowe 17 209
dr hab. prof. UP Ireneusz Świtała 12-662-7960 ireneusz.switala@up.krakow.pl
os. Stalowe 17 210
dr Katarzyna Jagielska 12-662-7958 katarzyna.jagielska@up.krakow.pl
os. Stalowe 17 208
mgr Wojciech Glac 12-662-7960 wojciech.glac@up.krakow.pl
os. Stalowe 17 210
mgr Katarzyna Białożyt 12-662-7958 katarzyna.bialozyt@up.krakow.pl
os. Stalowe 17 208
Jednostki podległe
Sekretariat IPSoc