Biblioteka Główna
Skrót BG
Adres ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków
Telefon 12-662-6361
E-Mail info@tessa.ap.krakow.pl
WWW http://www.bg.up.krakow.pl/
Struktura Biblioteka Główna
Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie
Pracownicy
Nazwa Telefon E-mail Adres Numer pokoju
mgr Magdalena Janas 12-662-6730 magdalena.janas@up.krakow.pl
ul. Studencka 5 106
mgr Małgorzata Dziechciowska 12-662-6367 malgorzata.dziechciowska@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 80
mgr Piotr Milc 12-662-6372 piotr.milc@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 72
mgr inż. Lucyna Wąs 12-662-6364 lucyna.was@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 80
mgr Bogusław Sorbjan 12-662-6369 boguslaw.sorbjan@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków B1PA
mgr inż. Miroslav Uram 12-662-6374 miroslav.uram@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 59
mgr Joanna Zięba 12-662-6367 joanna.zieba@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 80a
mgr Katarzyna Kałamaga 12-662-6370 katarzyna.kalamaga@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 85
mgr Grzegorz Wajda 12-662-6371 grzegorz.wajda@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 65
mgr Józefa Koziara 12-662-6368 jozefa.koziara@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 80A
mgr Aleksandra Jurasz 12-662-6365 aleksandra.jurasz@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 79
mgr Barbara Krasińska 12-662-6371 barbara.krasinska@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 65
mgr Katarzyna Mól 12-662-6369 katarzyna.mol@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków B1PA
mgr Karina Olesiak 12-662-6363 karina.olesiak@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 76
mgr Jolanta Piasecka 12-662-6367 jolanta.piasecka@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 80a
mgr Ewa Piotrowska 12-662-6364 ewa.piotrowska@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 80
mgr Anna Ratusińska 12-662-6367 anna.ratusinska@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 80a
mgr Piotr Trojanowski 12-662-6369 piotr.trojanowski@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków B1PA
mgr Joanna Kołakowska 12-662-6372 joanna.kolakowska@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 72
Joanna Wierciak 12-662-6370 joanna.wierciak@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 85
mgr Danuta Stanisławska 12-662-6368 danuta.stanislawska@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 80A
mgr Bartłomiej Duda 12-662-6372 bartlomiej.duda@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 72
mgr Jan Bator 12-662-6373 jan.bator@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 69
mgr Barbara Wąsik
Krzysztof Sobkowiak 12-662-6750 krzysztof.sobkowiak@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 78
mgr inż. Anna Sobol 12-662-637212-662-6375 anna.sobol@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 72, 71
Zofia Cerefin 12-662-6373 zofia.cerefin@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 69
dr Elżbieta Twardy 12-662-6372 elzbieta.twardy@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 71,72
mgr Grzegorz Koźma 12-662-6370 grzegorz.kozma@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 85
mgr Małgorzata Skulska 12-662-6370 malgorzata.skulska@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 85
dr Marcin Kania 12-662-6371 konspekt@up.krakow.pl
marcin.kania@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 65
mgr Michał Górski 12-662-6371 michal.gorski@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 65
mgr Magdalena Kępińska-Samul 12-662-6370 magdalena.kepinska-samul@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 91
dr Renata Zając
(Z-ca Dyrektora)
12-662-6362 renata.zajac@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 77
dr Stanisław Skórka
(Dyrektor)
12-662-6361 stanislaw.skorka@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 61
mgr Kamil Panaś 12-662-6750 kamil.panas@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 78
mgr Aleksandra Więk 12-662-6373 aleksandra.wiek@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 69,70
mgr Marzena Błach 12-662-6373 marzena.blach@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 69
mgr Agnieszka Folga 12-662-6372 agnieszka.folga@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 72
mgr Agata Rubiś 12-662-6373 agata.rubis@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 69
mgr Łukasz Tomkiewicz 12-662-6374 lukasz.tomkiewicz@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 59
mgr Barbara Mleko 12-662-6361 barbara.mleko@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 69
mgr Hanna Kościńska-Jawień 12-662-6373 hanna.koscinska-jawien@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 69
mgr Bartłomiej Siedlarz 12-662-6374 bartlomiej.siedlarz@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 59
dr Tomasz Zapała 12-662-6370 tomasz.zapala@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 85,95
mgr Sławomir Szumiec 12-662-6373 slawomir.szumiec@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 63
Jednostki podległe
Sekretariat BG