Instytut Techniki
Skrót IT
Adres ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków
Telefon 12-662-6331
E-Mail technika@up.krakow.pl
WWW http://technika.up.krakow.pl/
Struktura Instytut Techniki
Wydział Matematyczno-Fizyczno-Techniczny
Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie
Pracownicy
Nazwa Telefon E-mail Adres Numer pokoju
dr hab. prof. UP Wojciech Bąk 12-662-780612-662-6299 wojciech.bak@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 103N, 503
dr inż. Paweł Kurtyka
(Z-ca Dyrektora)
12-662-7881 pawel.kurtyka@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 2N
dr inż. Iwona Sulima
(Z-ca Dyrektora)
12-662-7881 iwona.sulima@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 2N
dr hab. inż. prof. UP Krzysztof Mroczka
(Dyrektor)
12-662-634212-662-7876 krzysztof.mroczka@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 33, 109N
mgr Grzegorz Jagło ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków
dr Krzysztof Konieczny 12-662-7807 krzysztof.konieczny@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 104N
dr hab. prof. UP Czesław Kajtoch 12-662-780612-662-6113 czeslaw.kajtoch@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 103N, 43
dr hab. prof. UP Barbara Garbarz-Glos 12-662-780612-662-6337 barbara.garbarz-glos@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 103N, 44
dr hab. prof. UP Jan Suchanicz 12-662-7807 jan.suchanicz@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 104N
mgr Kamila Kluczewska 12-662-6113 kamila.kluczewska@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 43
mgr Tomasz Heilig 12-662-6335 tomasz.heilig@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 11
dr inż. Wiktor Hudy 12-662-6335 wiktor.hudy@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 11
dr inż. Paweł Hyjek 12-662-7881 pawel.hyjek@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 2N
dr inż. Marcin Kowalski 12-662-6330 marcin.kowalski@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 35a
dr hab. inż. prof. UP Piotr Kulinowski 12-662-6333 piotr.kulinowski@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 46a
prof. dr hab. inż. Krystyna Kuźniar 12-662-6339 krystyna.kuzniar@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 5
dr inż. Piotr Malczewski 12-662-7879 piotr.malczewski@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 116N
dr hab. prof. UP Henryk Noga 12-662-6180 henryk.noga@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 45a
dr inż. Małgorzata Piaskowska-Silarska 12-662-6180 malgorzata.piaskowska-silarska@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 45a
dr Natalia Ryłko 12-662-6339 natalia.rylko@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 5
dr Renata Staśko 12-662-6336 renata.stasko@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 11a
dr hab. inż. prof. UP Urszula Wdowik Danuta 12-662-6333 urszula.wdowik@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 46a
dr inż. Anna Wójcicka 12-662-6336 anna.wojcicka@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 11a
dr inż. Maciej Zając 12-662-6339 maciej.zajac@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 5
dr hab. inż. prof. UP Krzysztof Ziewiec 12-662-7879 krzysztof.ziewiec@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 116N
mgr Paweł Zięba 12-662-6341 pawel.zieba@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 12
dr inż. Piotr Czaja Artur 12-662-6113 piotr.czaja@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 43
dr inż. Krzysztof Bryła 12-662-6330 krzysztof.bryla@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 35a
dr hab. inż. prof. UP Agnieszka Twardowska 12-662-6337 agnieszka.twardowska@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 44
mgr Wojciech Kulinowski 12-662-6332 wojciech.kulinowski@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 35
mgr inż. Marcin Jasiński 12-662-7879 marcin.jasinski@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 116N
dr hab. prof. wizyt. Jana Depešová 12-662-7874 jana.depesova@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 107N
mgr inż. Łukasz Walusiak 12-662-6336 lukasz.walusiak@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 11a
mgr inż. Mirosława Wojciechowska 12-662-7879 miroslawa.wojciechowska@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 116N
mgr inż. Piotr Migo 12-662-6180 piotr.migo@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 45a
dr hab. prof. UP Olesia Afanasieva 12-662-6180 olesia.afanasieva@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 45a
Jednostki podległe
Sekretariat IT
Spawalnia