Instytut Geografii
Skrót IG
Adres ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków
Telefon 12-662-6245
E-Mail geograf@up.krakow.pl
WWW http://geografia.up.krakow.pl/
Struktura Instytut Geografii
Wydział Geograficzno-Biologiczny
Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie
Pracownicy
Nazwa Telefon E-mail Adres Numer pokoju
dr Matylda Siwek Ewa 12-662-6267 matylda.siwek@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 537
dr hab. prof. UP Anna Wolska Małgorzata 12-662-6257 anna.wolska@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 522
dr Tomasz Rachwał
(p.o. Dyrektora)
12-662-6255 tomasz.rachwal@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 437
mgr Michał Apollo Mieczysław 12-662-6260 michal.apollo@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 526
mgr Gabriela Bołoz 12-662-6245 gabriela.boloz@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 442
dr Krystyna Kozioł 12-662-6268 krystyna.koziol@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 538
dr Wioletta Kilar
(Z-ca Dyrektora)
12-662-6255 wioletta.kilar@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 437
dr hab. prof. UP Jacek Szmańda
(Z-ca Dyrektora)
12-662-6271 jacek.szmanda@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 427
dr Anna Kolasińska 12-662-6267 anna.kolasinska@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 537
dr Karolina Smętkiewicz 12-662-6254 ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 436
dr Roksana Zarychta Ewa 12-662-6267 roksana.zarychta@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 537
dr hab. inż. prof. UP Michał Żemła Andrzej 12-662-6429 michal.zemla@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 519
dr inż. arch. Beata Stelmach-Fita 12-662-6250 beata.stelmach-fita@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 426
dr Kinga Krzesiwo Jadwiga 12-662-6249 kinga.krzesiwo@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 425
mgr Patrycja Litwicka Karolina 12-662-6267 patrycja.litwicka@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 537
dr hab. prof. UP Peter Cuka 12-662-6252 peter.cuka@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 432
dr hab. prof. UP Krzysztof Bąk 12-662-6266 krzysztof.bak@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 534
dr Karol Augustowski 12-662-6253 karol.augustowski@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 433
dr Joanna Fidelus-Orzechowska 12-662-6429 joanna.fidelus-orzechowska@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 519
mgr Paweł Dulemba 12-662-6428 pawel.dulemba@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 535
mgr inż. Szymon Biały 12-662-6246 szymon.bialy@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 423
dr Monika Borowiec-Gabryś 12-662-6248 monika.borowiec-gabrys@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 424
dr hab. prof. UP Tomasz Bryndal 12-662-6266 tomasz.bryndal@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 534
dr Agnieszka Brzosko-Sermak 12-662-6249 agnieszka.brzosko-sermak@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 425
dr Dorota Chmielowska 12-662-6246 dorota.chmielowska@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 423
prof. dr hab. Zbigniew Długosz 12-662-6247 zbigniew.dlugosz@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 530
dr Piotr Dolnicki 12-662-6267 piotr.dolnicki@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 537
dr Sławomir Dorocki 12-662-6264 slawomir.dorocki@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 430
Izabella Kawula 12-662-6258 izabella.kawula@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 523
dr Małgorzata Kozłowska 12-662-6259 malgorzata.kozlowska@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 525
dr Anna Delekta 12-662-6260 anna.delekta@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 526
dr Bernard Binczycki 12-662-6264 bernard.binczycki@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 430
dr inż. Joanna Korzeniowska 12-662-6268 joanna.korzeniowska@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 538
dr Rafał Kroczak 12-662-6253 rafal.kroczak@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 433
dr hab. prof. UP Józef Kukulak 12-662-6257 jozef.kukulak@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 522
dr hab. prof. UP Mariusz Szubert 12-662-6258 mariusz.szubert@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 523
dr Agnieszka Kwiatek-Sołtys 12-662-6254 agnieszka.kwiatek-soltys@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 436
mgr Teresa Lasocka 12-662-6244 teresa.lasocka@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 429
dr hab. prof. UP Danuta Piróg 12-662-6251 danuta.pirog@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 428
dr Renata Rettinger 12-662-6259 renata.rettinger@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 525
dr Daniel Okupny 12-662-6268 daniel.okupny@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 538
dr Franciszek Mróz 12-662-6260 franciszek.mroz@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 526
dr Piotr Raźniak 12-662-6253 piotr.razniak@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 433
dr Paweł Struś 12-662-6262 pawel.strus@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 529
dr Anna Szymańska 12-662-6250 anna.szymanska@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 426
dr hab. Joanna Zawiejska 12-662-6266 joanna.zawiejska@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 534
dr inż. arch. Dorota Wantuch-Matla Ewa 12-662-6250 dorota.wantuch-matla@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 426
dr inż. Witold Warcholik 12-662-6258 witold.warcholik@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 523
dr Krzysztof Wiedermann 12-662-6254 krzysztof.wiedermann@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 436
dr hab. inż. prof. UP Wanda Wilczyńska-Michalik 12-662-6261 wanda.wilczynska-michalik@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 528
dr Anna Winiarczyk-Raźniak 12-662-6249 anna.winiarczyk-razniak@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 425
dr hab. prof. UP Bożena Wójtowicz 12-662-6252 bozena.wojtowicz@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 432
dr Mirosław Wójtowicz 12-662-6265 miroslaw.wojtowicz@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 531
Józef Zatorski 12-662-6083 jozef.zatorski@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków Garaż
dr hab. prof. UP Józef Żychowski 12-662-6262 jozef.zychowski@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 529
prof. dr hab. Adam Łajczak 12-662-6256 adam.lajczak@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 521
dr Monika Płaziak 12-662-6255 monika.plaziak@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 437
dr Tomasz Padło 12-662-6429 tomasz.padlo@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 519
dr Małgorzata Zdon-Korzeniowska 12-662-6264 malgorzata.zdon-korzeniowska@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 430
dr hab. prof. UP Witold Wilczyński 12-662-6248 witold.wilczynski@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 424
dr Piotr Wilczyński 12-662-6249 piotr.wilczynski@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 425
mgr inż. Szymon Kowalik 12-662-6428 szymon.okonski@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 535
dr hab. prof. UP Sławomir Kurek 12-662-6265 slawomir.kurek@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 531
dr hab. prof. UP Wiktor Osuch 12-662-6251 wiktor.osuch@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 428
mgr Monika Noviello 12-662-6249 monika.noviello@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 425
mgr Karol Witkowski Paweł 12-662-6271 karol.witkowski@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 427
dr Kamila Ziółkowska-Weiss 12-662-6429 kamila.ziolkowska-weiss@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 519
mgr Aleksander Nabagło 12-662-6264 aleksander.nabaglo@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 430
dr Agnieszka Świętek 12-662-6252 agnieszka.swietek@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 432
dr Łukasz Quirini-Popławski 12-662-6264 lukasz.quirini-poplawski@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 430
dr Agnieszka Ciurej 12-662-6267 agnieszka.ciurej@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 537
mgr Agnieszka Gil 12-662-6250 agnieszka.gil@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 426
dr Joanna Jędruszkiewicz 12-662-6261 joanna.jedruszkiewicz@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 528
dr Paweł Kroh 12-662-6259 pawel.kroh@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 525
mgr Anna Chrobak 12-662-6428 anna.chrobak@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 535
dr inż. Witold Jucha 12-662-6262 witold.jucha@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 529
Jednostki podległe
Sekretariat IG