Instytut Filologii Polskiej
Skrót IFP
Adres ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków
Telefon 12-662-6144
E-Mail polon@up.krakow.pl
WWW http://filpolska.up.krakow.pl/
Struktura Instytut Filologii Polskiej
Wydział Filologiczny
Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie
Pracownicy
Nazwa Telefon E-mail Adres Numer pokoju
dr hab. prof. UP Magdalena Sadlik magdalena.sadlik@up.krakow.pl
dr Marta Karamańska
(Z-ca Dyrektora Instytutu Filologii Polskiej)
12-662-6153 marta.karamanska@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 572
dr Jakub Kosek 12-662-6157 ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 543
dr hab. prof. UP Ewa Młynarczyk
(Dyrektor)
12-662-615112-662-6144 ewa.mlynarczyk@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 568,564
dr hab. prof. UP Renata Stachura-Lupa
(Z-ca Dyrektora)
12-662-6154 renata.stachura-lupa@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 566
dr Maciej Malinowski
(P.o. Kierownik Studium Dziennikarskiego)
12-662-6150 maciej.malinowski@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 569
dr Marzena Błasiak-Tytuła 12-662-6165 marzena.blasiak-tytula@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 421
dr hab. prof. UP Marek Buś 12-662-615612-662-6144 marek.bus@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 559,562
dr Janusz Waligóra 12-662-6159 janusz.waligora@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 554
prof. dr hab. Tadeusz Budrewicz 12-662-6146 tadeusz.budrewicz@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 560
dr Małgorzata Chrobak 12-662-6154 malgorzata.chrobak@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 566
dr Renata Dźwigoł 12-662-6150 renata.dzwigol@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 570
dr hab. prof. UP Maciej Eder 12-662-6162 maciej.eder@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 405
prof. dr hab. Kazimierz Gajda 12-662-6146 kazimierz.gajda@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 560
dr Bogusław Gryszkiewicz 12-662-6162 boguslaw.gryszkiewicz@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 405
dr Ewa Horyń 12-662-6153 ewa.horyn@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 572
dr Jakub Kozaczewski 12-662-6156 jakub.kozaczewski@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 559
prof. dr hab. Stanisław Koziara 12-662-6150 stanislaw.koziara@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 569
mgr Katarzyna Lange 12-662-6159 katarzyna.lange@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 555
dr hab. prof. UP Krystyna Latawiec 12-662-6146 krystyna.latawiec@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 560
prof. dr hab. Ewa Łubieniewska 12-662-6155 ewa.lubieniewska@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 565
prof. dr hab. Roman Mazurkiewicz 12-662-6162 roman.mazurkiewicz@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 405
prof. dr hab. Maciej Mączyński 12-662-6151 maciej.maczynski@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 568
dr Andrzej Franaszek 12-662-6159 andrzej.franaszek@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 554
prof. dr hab. Agnieszka Ogonowska 12-662-6157 agnieszka.ogonowska@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 543
dr hab. prof. UP Maria Ostasz 12-662-6399 maria.ostasz@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 571
dr hab. prof. UP Halina Pawłowska-Jaroń 12-662-6163 halina.pawlowska-jaron@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 422
dr hab. prof. UP Marek Pieniążek 12-662-6160 marek.pieniazek@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 557
dr Magdalena Puda-Blokesz 12-662-6150 magdalena.puda-blokesz@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 569
dr Magdalena Roszczynialska 12-662-6145 magdalena.roszczynialska@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 561
dr hab. prof. UP Jacek Rozmus 12-662-6156 jacek.rozmus@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 559
prof. dr hab. Elżbieta Rudnicka-Fira 12-662-6150 elzbieta.rudnicka-fira@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 570
dr Katarzyna Sedivy-Mączka 12-662-6165 katarzyna.sedivy-maczka@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 421
mgr Janusz Sędzik 12-662-6164 janusz.sedzik@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 551
dr Maria Sienko 12-662-6159 maria.sienko@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 555
dr Anna Siudak 12-662-6165 anna.siudak@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 421
prof. dr hab. Bogusław Skowronek 12-662-6399 boguslaw.skowronek@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 571
dr Paweł Sporek 12-662-6160 pawel.sporek@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 557
dr Iwona Steczko 12-662-6153 iwona.steczko@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 572
dr Magdalena Stoch 12-662-6155 magdalena.stoch@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 565
dr Zdzisława Orłowska-Popek 12-662-6163 zdzislawa.orlowska-popek@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 422
dr hab. prof. UP Katarzyna Wądolny-Tatar 12-662-6145 katarzyna.wadolny-tatar@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 561
dr Patrycja Włodek 12-662-6155 patrycja.wlodek@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 565
prof. dr hab. Zofia Budrewicz 12-662-6158 zofia.budrewicz@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 553
dr hab. prof. UP Marta Szymańska 12-662-6148 marta.szymanska@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 552
dr hab. prof. UP Marceli Olma 12-662-6399 marceli.olma@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 571
dr hab. prof. UP Danuta Łazarska 12-662-6148 danuta.lazarska@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 552
dr Katarzyna Pławecka 12-662-6148 katarzyna.plawecka@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 552
dr Jakub Knap 12-662-6145 jakub.knap@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 561
dr Agnieszka Walecka-Rynduch 12-662-6150 agnieszka.walecka-rynduch@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 569
prof. dr hab. Paweł Próchniak 12-662-6159 pawel.prochniak@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 554
dr hab. prof. UP Mirosław Michalik 12-662-6161 miroslaw.michalik@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 401
prof. dr hab. Jadwiga Cieszyńska-Rożek jadwiga.cieszynska-rozek@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 406
dr Magdalena Ryszka-Kurczab 12-662-6159 magdalena.ryszka-kurczab@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 555
dr Marcin Piątek 12-662-6150 marcin.piatek@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 570
dr Alicja Kabała 12-662-6165 alicja.kabala@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 421
prof. dr hab. Piotr Borek 12-662-6162 piotr.borek@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 405
dr hab. prof. UP Marek Karwala 12-662-6154 marek.karwala@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 566
dr Ewa Zmuda 12-662-6151 ewa.zmuda@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 568
dr Piotr Kołodziej 12-662-6159 piotr.kolodziej@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 557
mgr Małgorzata Kuśnierz Agnieszka malgorzata.kusnierz@up.krakow.pl
dr hab. prof. UP Małgorzata Pamuła-Behrens 12-662-6158 malgorzata.pamula-behrens@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 553
dr Agnieszka Jasińska 12-662-6158 agnieszka.jasinska@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 553
dr hab. prof. UP Marta Korendo marta.korendo@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 406
dr hab. prof. UP Anna Ślósarz 12-662-6155 anna.slosarz@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 565
dr Ewa Bielenda-Mazur ewa.bielenda-mazur@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 406
Jednostki podległe
Biblioteka
Biblioteka Polonistyki i Informacji Naukowej
Sekretariat IFP