Instytut Historii i Archiwistyki
Skrót IHiA
Adres ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków
Telefon 12-662-6182
E-Mail historia@up.krakow.pl
WWW http://historia.up.krakow.pl/
Struktura Instytut Historii i Archiwistyki
Wydział Humanistyczny
Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie
Pracownicy
Nazwa Telefon E-mail Adres Numer pokoju
dr Bartosz Ogórek 12-662-6196 bartosz.ogorek@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 367
dr hab. prof. UP Łukasz Sroka Tomasz
(Dyrektor)
12-662-6192 lukasz.sroka@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 339
dr hab. prof. UP Jerzy Ciecieląg
(Z-ca Dyrektora)
12-662-6187 jerzy.ciecielag@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 329
dr hab. prof. UP Hubert Chudzio
(Dyrektor CDZWP)
12-662-6192 hubert.chudzio@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 339
dr Natalia Bursiewicz 12-662-6194 ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 341
mgr Mateusz Zmudziński 12-662-6183 ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 322
mgr Hubert Mazur 12-662-6183 ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 322
mgr Edyta Pluta 12-662-6193 ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 340
mgr Natalia Wojas 12-662-6182 natalia.wojas@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 324
mgr Barbara Bielaszka-Podgórny Teresa 12-662-6183 barbara.bielaszka-podgorny@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 322
dr hab. prof. UP Józef Brynkus 12-662-6195 jozef.brynkus@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 343
dr Agnieszka Chłosta-Sikorska 12-662-6198 agnieszka.chlosta-sikorska@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 369
dr hab. prof. UP Marek Herma 12-662-6188 marek.herma@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 330
dr Mateusz Wyżga 12-662-6183 mateusz.wyzga@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 322
prof. dr hab. Kazimierz Karolczak 12-662-6185 kazimierz.karolczak@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 325
dr Urszula Kicińska 12-662-6189 urszula.kicinska@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 331
dr Paweł Konieczny 12-662-6189 pawel.konieczny@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 331
dr Lucyna Kudła 12-662-6195 lucyna.kudla@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 343
prof. dr hab. Franciszek Leśniak 12-662-6194 franciszek.lesniak@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 341
dr Anna Penkała 12-662-6189 anna.penkala@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 331
dr Konrad Meus 12-662-6185 konrad.meus@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 325
mgr Wojciech Pociecha 12-662-6186 wojciech.pociecha@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 326
dr Adrian Szopa 12-662-6187 adrian.szopa@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 329
prof. dr hab. Marek Wilczyński 12-662-6187 marek.wilczynski@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 329
dr Piotr Trojański 12-662-6198 piotr.trojanski@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 369
dr hab. prof. UP Krzysztof Polek 12-662-6193 krzysztof.polek@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 340
dr Dorota Drzewiecka 12-662-6196 dorota.drzewiecka@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 367
prof. dr hab. Jacek Chrobaczyński 12-662-6197 jacek.chrobaczynski@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 269
prof. dr hab. Jerzy Rajman 12-662-641312-662-6193 jerzy.rajman@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 519a, 340
dr hab. prof. UP Anna Zapalec 12-662-6197 anna.zapalec@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 269
dr Agnieszka Słaby 12-662-6195 agnieszka.slaby@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 343
dr Marcin Gadocha 12-662-6194 marcin.gadocha@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 341
prof. dr hab. Mariusz Wołos 12-662-6188 mariusz.wolos@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 330
prof. dr hab. Bożena Popiołek 12-662-6189 bozena.popiolek@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 331
dr Bartosz Drzewiecki 12-662-6183 bartosz.drzewiecki@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 322
mgr Anna Pieczka 12-662-6183 anna.pieczka@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 322
prof. dr hab. Zdzisław Noga 12-662-6183 zdzislaw.noga@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 322
dr Mariusz Majewski 12-662-6197 mariusz.majewski@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 269
dr Dorota Żurek 12-662-6193 dorota.zurek@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 340
dr Magdalena Niedźwiedzka 12-662-6196 magdalena.niedzwiedzka@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 367
dr Krzysztof Kloc 12-662-6188 krzysztof.kloc@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 330
Jednostki podległe
Sekretariat IHiA