Instytut Grafiki i Wzornictwa
Skrót IGiW
Adres ul. Mazowiecka 43, 30-019 Kraków
Telefon 12-662-6672
Struktura Instytut Grafiki i Wzornictwa
Wydział Sztuki
Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie
Pracownicy
Nazwa Telefon E-mail Adres Numer pokoju
mgr Joanna Krokosz 12-662-6672 joanna.krokosz@up.krakow.pl
ul. Mazowiecka 43, 30-019 Kraków -
dr hab. prof. UP Agnieszka Łukaszewska agnieszka.lukaszewska@up.krakow.pl
mgr Kornel Janczy
mgr Jakub Zychowicz 12-662-6672 jakub.zychowicz@up.krakow.pl
ul. Mazowiecka 43, 30-019 Kraków -
mgr Mateusz Rafalski
prof. dr hab. Grażyna Brylewska
(Dyrektor)
12-662-6673 grazyna.brylewska@up.krakow.pl
ul. Mazowiecka 43, 30-019 Kraków 4
mgr inż. Marcin Koterwa marcin.koterwa@up.krakow.pl
mgr Malwina Antoniszczak 12-662-6672 malwina.antoniszczak@up.krakow.pl
ul. Mazowiecka 43, 30-019 Kraków -
mgr Marta Dziuba 12-662-6672 marta.dziuba@up.krakow.pl
ul. Mazowiecka 43, 30-019 Kraków -
mgr Olga Bardan 12-662-6672 olga.bardan@up.krakow.pl
ul. Mazowiecka 43, 30-019 Kraków -
mgr Marta Niedbał 12-662-6672 marta.niedbal@up.krakow.pl
ul. Mazowiecka 43, 30-019 Kraków -
dr hab. prof. UP Jan Bujnowski 12-662-6673 jan.bujnowski@up.krakow.pl
ul. Mazowiecka 43, 30-019 Kraków 4
dr Stanisław Cholewa 12-662-6673 stanislaw.cholewa@up.krakow.pl
ul. Mazowiecka 43, 30-019 Kraków 4
dr Agnieszka Dutka 12-662-6716 agnieszka.dutka@up.krakow.pl
ul. Podbrzezie 3 69
mgr Franciszka Jagielak 12-662-6716 franciszka.jagielak@up.krakow.pl
ul. Podbrzezie 3 69
prof. dr hab. Jerzy Jędrysiak 12-662-6673 jerzy.jedrysiak@up.krakow.pl
ul. Mazowiecka 43, 30-019 Kraków 4
dr Marcin Klag 12-662-6716 marcin.klag@up.krakow.pl
ul. Podbrzezie 3 69
dr Dagmara Latała 12-662-6716 dagmara.latala@up.krakow.pl
ul. Podbrzezie 3 69
mgr Dominik Lisik 12-662-6672 dominik.lisik@up.krakow.pl
ul. Mazowiecka 43, 30-019 Kraków
dr Ewelina Małysa 12-662-6672 ewelina.malysa@up.krakow.pl
ul. Mazowiecka 43, 30-019 Kraków
dr hab. Bartosz Mucha 12-662-6954 bartosz.mucha@up.krakow.pl
ul. Karmelicka 41, 31-128 Kraków 309
dr Małgorzata Niespodziewana-Rados 12-662-6672 malgorzata.niespodziewana-rados@up.krakow.pl
ul. Mazowiecka 43, 30-019 Kraków
dr Przemysław Paliwoda 12-662-6716 przemyslaw.paliwoda@up.krakow.pl
ul. Podbrzezie 3 69
dr Wojciech Sobczyk 12-662-6672 wojciech.sobczyk@up.krakow.pl
ul. Mazowiecka 43, 30-019 Kraków
dr Bogna Sroka-Mucha 12-662-6716 bogna.sroka-mucha@up.krakow.pl
ul. Podbrzezie 3 69
mgr Paweł Wątroba 12-662-6673 pawel.watroba@up.krakow.pl
ul. Mazowiecka 43, 30-019 Kraków 4
prof. dr hab. Jacek Zaborski 12-662-6673 jacek.zaborski@up.krakow.pl
ul. Mazowiecka 43, 30-019 Kraków 4
dr hab. prof. UP Alicja Panasiewicz alicja.panasiewicz@up.krakow.pl
ul. Podbrzezie 3 -
mgr Katarzyna Wojdyła 12-662-6716 katarzyna.wojdyla@up.krakow.pl
ul. Podbrzezie 3 69
mgr Anna Zabdyrska 12-662-6672 anna.zabdyrska@up.krakow.pl
ul. Mazowiecka 43, 30-019 Kraków 9
mgr Marcin Nowak 12-662-6672 marcin.nowak@up.krakow.pl
ul. Mazowiecka 43, 30-019 Kraków -
dr hab. prof. UP Marcin Pawłowski 12-662-6674 marcin.pawlowski@up.krakow.pl
ul. Mazowiecka 43, 30-019 Kraków 21
mgr Natalia Jurczak-Noga 12-662-6672 natalia.jurczak-noga@up.krakow.pl
ul. Mazowiecka 43, 30-019 Kraków -
mgr Malwina Antoniszczak 12-662-6672 malwina.antoniszczak@up.krakow.pl
ul. Podbrzezie 3
mgr Anna Węgrzyniak 12-662-6672 anna.wegrzyniak@up.krakow.pl
ul. Mazowiecka 43, 30-019 Kraków -
dr Monika Natkaniec-Papp 12-662-6672 monika.natkaniec-papp@up.krakow.pl
ul. Mazowiecka 43, 30-019 Kraków
mgr Barbara Janczak 12-662-6672 barbara.janczak@up.krakow.pl
ul. Mazowiecka 43, 30-019 Kraków -
mgr Monika Chrabąszcz-Tarkowska 12-662-6672 monika.chrabaszcz-tarkowska@up.krakow.pl
ul. Mazowiecka 43, 30-019 Kraków
dr Anna Sadowska 12-662-6672 anna.sadowska@up.krakow.pl
ul. Mazowiecka 43, 30-019 Kraków -
mgr Aleksandra Satława 12-662-6672 aleksandra.satlawa@up.krakow.pl
ul. Podbrzezie 3 -
mgr Magdalena Lazar 12-662-6672 magdalena.lazar@up.krakow.pl
ul. Podbrzezie 3 -
mgr Renata Brońka 12-662-6672 renata.bronka@up.krakow.pl
ul. Podbrzezie 3 -
mgr Urszula Kowal-Kiraga 12-662-6672 urszula.kowal-kiraga@up.krakow.pl
ul. Podbrzezie 3 -
mgr inż. Anna Szczepkowicz-Iwa anna.szczepkowicz-iwa@up.krakow.pl
Jednostki podległe
Sekretariat IGiW