Katedra Psychologii
Skrót KPsych.
Adres ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków
Telefon 12-662-6229
E-Mail psych@up.krakow.pl
WWW http://psych.up.krakow.pl/
Struktura Katedra Psychologii
Wydział Pedagogiczny
Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie
Pracownicy
Nazwa Telefon E-mail Adres Numer pokoju
dr Rafał Abramciów
(p.o. Kierownika)
12-662-6230 rafal.abramciow@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 364
mgr Monika Szczygieł 12-662-6302 ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 308
mgr Paulina Wróbel 12-662-6302 ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 308
mgr Natalia Czyżowska 12-662-6234 natalia.czyzowska@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 366
mgr Joanna Surmacka 12-662-6302 ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 308
mgr Sylwia Pieniążek 12-662-6237 sylwia.pieniazek@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 349
dr Radosława Herzog-Krzywoszańska 12-662-6302 ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 308
mgr Marzena Lelek-Kratiuk 12-662-6302 marzena.lelek-kratiuk@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 308
mgr Katarzyna Motyka 12-662-6302 katarzyna.motyka@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 308
dr Tomasz Knopik 12-662-6302 tomasz.knopik@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 308
mgr Agnieszka Muchacka-Cymerman 12-662-6302 agnieszka.muchacka@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 308
prof. dr hab. Soňa Kariková 12-662-6230 sona.karikova@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 364
dr Dorota Ryżanowska-Krzyżak 12-662-6235 dorota.ryzanowska@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 363
dr Katarzyna Tomaszek 12-662-6302 katarzyna.tomaszek@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 308
mgr Jan Fróg 12-662-6229 jan.frog@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 348
dr Alina Kałużna-Wielobób 12-662-6234 alina.kaluzna-wielobob@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 366
dr Joanna Kossewska 12-662-6235 joanna.kossewska@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 363
dr Ireneusz Kowalewski 12-662-6237 ireneusz.kowalewski@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 349
dr Witold Ligęza 12-662-6237 witold.ligeza@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 349
dr Karolina Pietras 12-662-6231 karolina.pietras@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 403
dr Agnieszka Hennel-Brzozowska 12-662-6234 agnieszka.hennel-brzozowska@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 366
dr Joanna Fryt 12-662-6231 joanna.fryt@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 403
dr Julia Kaleńska-Rodzaj 12-662-6231 julia.kalenska-rodzaj@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 403
dr Łukasz Krzywoszański 12-662-6238 lukasz.krzywoszanski@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 365
dr Karolina Czernecka 12-662-6238 karolina.czernecka@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 365
dr Tomasz Smoleń 12-662-6238 tomasz.smolen@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 365
mgr Dorota Liszka-Polaszczyk 12-662-6237 dorota.liszka-polaszczyk@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 349
dr Michał Gacek 12-662-6231 michal.gacek@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 403
dr Agnieszka Lasota 12-662-6235 agnieszka.lasota@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 363
dr Urszula Tokarska 12-662-6236 urszula.tokarska@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 363a
dr Jan Franczyk 12-662-6230 jan.franczyk@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 364
mgr Malwina Dankiewicz 12-662-6302 malwina.dankiewicz@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 308
dr Dominika Sznajder 12-662-6237 dominika.sznajder@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 349
dr Joanna Ganczarek 12-662-6234 joanna.ganczarek@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 366
dr Anna Tylikowska 12-662-6237 anna.tylikowska@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 349
dr Renata Żurawska-Żyła 12-662-6302 renata.zurawska-zyla@up.krakow.pl
ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków 308
Jednostki podległe
Sekretariat KPsych.