Katedra Multimediów
Skrót KM
Adres ul. Mazowiecka 43, 30-019 Kraków
Telefon 12-662-6672
Struktura Katedra Multimediów
Wydział Sztuki
Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie
Pracownicy
Nazwa Telefon E-mail Adres Numer pokoju
mgr Paweł Hęciak pawel.heciak@up.krakow.pl
mgr Agnieszka Janik 12-662-6672 agnieszka.janik@up.krakow.pl
ul. Mazowiecka 43, 30-019 Kraków -
mgr Marcin Wojciechowski 12-662-6672 marcin.wojciechowski@up.krakow.pl
ul. Mazowiecka 43, 30-019 Kraków -
mgr Aleksandra Rodobolska aleksandra.rodobolska@up.krakow.pl
mgr Marzena Kolarz marzena.kolarz@up.krakow.pl
dr Jakub Pierzchała
(P.o. Kierownika )
12-662-6672 jakub.pierzchala@up.krakow.pl
ul. Podbrzezie 3 -
mgr Anna Pichura anna.pichura@up.krakow.pl
mgr Łukasz Surowiec 12-662-6672 lukasz.surowiec@up.krakow.pl
ul. Mazowiecka 43, 30-019 Kraków -
mgr Przemysław Liput 12-662-6672 przemyslaw.liput@up.krakow.pl
ul. Podbrzezie 3 -
dr Mirosław Niesyto 12-662-6717 miroslaw.niesyto@up.krakow.pl
ul. Podbrzezie 3 54
dr hab. prof. UP Adam Panasiewicz 12-662-6672 adam.panasiewicz@up.krakow.pl
ul. Podbrzezie 3 -
mgr Jutyna Kraszewska 12-662-6717 justyna.kraszewska@up.krakow.pl
ul. Podbrzezie 3 54
mgr Piotr Filipiuk 12-662-6672 piotr.filipiuk@up.krakow.pl
ul. Podbrzezie 3 -
dr hab. prof. UP Halina Cader-Pawłowska 12-662-6719 halina.cader-pawlowska@up.krakow.pl
ul. Podbrzezie 3 60
dr Wioletta Sowa 12-662-6672 wioletta.sowa@up.krakow.pl
ul. Podbrzezie 3 -
mgr Daniel Światły 12-662-6672 daniel.swiatly@up.krakow.pl
-
dr Michał Hyjek 12-662-6717 michal.hyjek@up.krakow.pl
ul. Podbrzezie 3 -
mgr Jacek Złoczowski 12-662-6619 jacek.zloczowski@up.krakow.pl
ul. Podbrzezie 3 60